Kurumsal

Şirketimiz; Yangın Algılama, Söndürme ve Güvenlik sistemleri konularında teknoloji ve kalite açısından sektördeki 15 yılı aşkın süreli birikimiyle lider bir kuruluş olma çabası içerisinde 2014 yılından bu yana ETS Yangın ve Güvenlik Sistemleri ismiyle tecrübelerini kendi çatısı altında birleştirerek hizmet vermekte ve gelecekte de bu hizmetlerinin gelişerek devam edeceğini taahhüt etmektedir.

Müşterilerimizi memnun etmek için, çalışanlarımızın yetkinliklerinin artırılmasını, takım çalışması ile sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Kurduğumuz bütün sistemlere; 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetinde sürekliliği esas kılarız.Şirketimiz; Türk Standartları Enstitüsü ile müşterilerin özel teknik şartnamelerine de bağlı kalmak koşuluyla, anahtar teslim projelerini, en ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek uygunlukta hedeflenen süre içinde tamamlayarak pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktadır.

Vizyonumuz ise, Müşterilerine karşı dürüstlüğü ve standartlara uygun teknik yaklaşımı amaç edinerek, Türkiye genelinde Yangın ve Güvenlik Sistemleri konusunda anahtar teslim projelere imza atan etkin bir şirket haline gelmektir.

ETS Yangın ve Güvenlik Sistemleri, uygulamalarında uluslararası onaylara( UL, ULC, FM, EN54, VdS, LPBC, Afnor, Mea, Atex, Gost vb.) sahip ürünler kullanmaktadır.Konusunda uzman kadrosuyla yerel yönetmelikler (Türkiye Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik) ve uluslararası standartlara (NFPA) uygun çözümler sunmaktadır.

unvan
unvan
unvan
unvan